sportcom.lt
Lauko baseino 244x76 cm surinkimo ir naudojimo instrukcija
Pripučiamo lauko baseino 244x76 cm surinkimo ir naudojimo instrukcija

1) SAUGOS NURODYMAI: LABAI SVARBU!
(a) Perskaitykite ir laikykitės visų nurodymų. Prašome išsaugoti šią informaciją ateičiai.
(b) Netinka vaikams iki 36 mėnesių amžiaus, nes mažomis dalimis jie gali užspringti.
(c) DĖMESIO! Gali būti naudojamas tik prižiūrint suaugusiems. Niekada nepalikite vaikų be priežiūros vandenyje arba netoli vandens. DĖMESIO! Šis produktas nėra skirtas naudoti vandenyje. Užtikrinkite, kad baseinas yra dedamas į vietą kurioje nėra nuolaužų ir aštrių daiktų.
(d) Ištuštinkite, išleiskite vandenį, nuplaukite ir išdžiovinkite baseiną pries palikdami sandėliavimui.
(e) Pakuotės medžiagos nėra žaislai. Pašalinkite visas pakuotės ir pakavimo dalis / laidus prieš paduodami šį žaislą savo vaikui.
(f) Baseinui surinkti reikės suaugusiųjų pagalbos.
(g) Prašome atkreipti dėmesį: Kaip papildomą atsargumo priemonę reguliariai patikrinti ar baselinas nėra apgadintas, nesimato nusidėvėjimo požymių
(h) Įspėjimas. Siekiant sumažinti sužalojimo riziką, naudotinas tik tiesiogiai prižiūrint suaugusiems. Neleiskite niekam plaukioti vieniems be priežiūros.
(i) Niekada neleiskite nardyti ar šokinėti į ar aplink baseiną. Šios taisyklės nesilaikymas gali sukelti paralyžių ar mirtį.
(j) Visada naudokite baseiną gerai apšviestame plote. Svarbu užtikrinti, kad visi plaukikai galėtų matyti baseino dugną.
(k) DĖMESIO! Prieš naudojimą patikrinkite, ar visi vamzdžiai ir priedai sumontuoti tinkamai.

2) BASEINO SURINKIMO NURODYMAI
(a) Parinkę ir atidžiai apžiūrėję vietą, kurioje statysite baseiną, surinkite jį vadovaudamiesi šiais nurodymais. 
(b) Labai rekomenduojama, kad baseiną surinktų 2 žmonės kartu.
(c) Ištieskite baseiną ten, kur jis stovės. Nevilkite baseino žeme, nes galite pradurti ar įplėšti jo sieneles. Jei netyčia pažeistumėte sienelę, skaitykite „Trikčių šalinimo vadovą“, kur rasite nurodymus, kaip greitai ir lengvai sutvarkyti pažeistą vietą. 
(d) Atsargiai išlankstykite baseiną, kuo geriau išlygindami dugną ir sieneles. PATARIMAS: Baseiną sumontuoti bus daug lengviau, jei išlankstę paliksite jį saulės atokaitoje apie dvi valandas.  Nuo šilumos baseino medžiaga suminkštės ir bus lankstesnė, o pripūstame baseine nebus raukšlių.
(e) Prispūskite viršutinį žiedą, laikant jį į baseino viduryje. Viršutinio žiedo oro vožtuvą rasite pagal įspėjamąjį ženklą. Pučiant suspausti ventilio pagrindą, kad atsivertų vidinis vožtuvas. Labai svarbu:viršutinio žiedo talpa turi būti užpildyta maždaug 85%. . Nesistenkite pripūsti žiedo kietai. Per kietai pripūstas žiedas gali sprogti arba pažeisti žiedo siūles. Nenaudokite aukšto slėgio kompresorių šiam gaminiui pripūsti.
(f) Nestatykite baseino po elektros laidais, po medžiais ar arčiau kaip 4,6 m nuo namo ar pastato. Taip pat patikrinkite, ar baseinui parinktoje vietoje po žeme nėra elektros, telefono kabelių, dujotiekio vamzdžių ar kitų inžinerinių sistemų.
(g) Jei yra galimybė, baseinui parinkite atvirą saulės apšviečiamą vietą kieme. Saulė sušildys vandenį baseine. Nevilkite baseino žeme.
(h) Baseinas yra lengvai pažeidžiamas gaminys.  Nuneškite baseiną į pasirinktą vietą.
(i) Pradėkite leisti vandenį į baseiną. Prileidę vandens 2,5 cm nuo dugno, užsukite vandenį ir išlyginkite raukšles ant dugno. Tai galima padaryti iš vidaus, stumiant raukšles link dugno ir sienelės susijungimo vietos, arba iš lauko, pakėlus baseino sienelę ir tempiant dugną į išorę. Taip baseinas išlaikys apvalią formą ir tolygiai prisipildys vandens.  Jei raukšlės sunkiai išsilygina, tiesinkite dugną dviese, temdami iš priešingų pusių. Pastaba: Jei kuriame nors šone susirenka daugiau nei 2,5-5 cm vandens prieš tai, kai pradeda užsipildyti baseino vidurys, baseinas stovi nelygiai. Teks išleisti vandenį ir viską pradėti iš naujo. Pastaba: Jei dabar neišleisite vandens, vėliau vandens svoris neleis išlyginti baseino.
(j) Prileidus daugiau vandens, baseino sienelės pakils.  Leidžiant vandenį į baseiną, patartina reguliariai patikrinti, ar baseinas užsipildo tolygiai.  Leiskite vandenį tol, kol vanduo pasieks ant vidinės baseino sienelės nubrėžtą vandens liniją, o baseino vidinis sluoksnis bus lygus ir tvirtas.   Neleiskite vandens virš šios linijos ( A pav. ). 
 

3) ARDYMO IR LAIKYMO NURODYMAI
(a) Jei prognozuojama, kad temperatūra nukris žemiau 5°C, baseiną reikia išardyti ir padėti.
(b) Visas dalis reikia nuplauti drungnu vandeniu su muilu. NENAUDOKITE skalbimo priemonių ar karšto vandens.
(c) Sudėkite baseiną tik tuomet, kai visos detalės bus gerai išdžiuvusios, kad neįsimestų pelėsis.
(d) Sudėtą baseiną laikykite sausoje šildomoje vietoje, kur temperatūra nenukrenta žemiau 5°C ir nepakyla aukščiau 40°C.
(e) Kitą sezoną surinkdami baseiną vadovaukitės surinkimo nurodymais.  Prieš statydami baseiną, vėl išlyginkite ir išvalykite vietą, kur jis stovės.
(f) Suraskite vandens išleidimo kamštį išorinėje baseino sienelėje ir nuimkite gaubtelį. Į vandens išleidimo kamštį įkiškite laistymo žarną.   Nuveskite žarną į tą vietą, kur norite išleisti vandenį.  Kai nuvesite laistymo žarną į reikiamą vietą, galite ištraukti vandens išleidimo kamštį baseino viduje.
(g) Kai per laistymo žarną išleisite kiek įmanoma daugiau vandens iš baseino, atidarykite viršutinę oro išleidimo angą ir išleiskite orą iš viršutinio žiedo. Tada atsargiai spauskite baseino sieneles žemyn, kad ištekėtų likęs vanduo.
(h) Plaudami baseiną pašalinkite visą likusį vandenį ir sausai iššluostykite baseiną minkštu medvilniniu audeklu. Įkiškite vandens išleidimo kamštį į vietą ir uždėkite gaubtelį.
(i) Prieš sudėdami priedus, tokius kaip uždangalas nuo saulės, uždangalas nuo lapų, kopėčios ir kt., gerai juos nuplaukite ir išdžiovinkite.